Полезная информация

Метал та бізнес: міцний союз для презентації

01.11.2023

В сучасному світі ключовим фактором успіху бізнесу є ефективна комунікація та брендування. Один із засобів, який часто недооцінюється у досягненні цієї мети, - це використання металевої презентаційної продукції. Металеві вивіски на фасаді будівлі, візитки на металі, подарункові лінійки, дипломи та сертифікати на металі, металеві бейджі для співробітників, металеві етикетки на сувенірну продукцію або власну продукцію бізнесу - це лише частина з можливостей.

візитівка з металлу

Компанія ФОП "Гайда" є експертом в виробництві табличок на металі, маючи досвід роботи в цій галузі з 2004 року. Наша технічна база дозволяє нам використовувати три різні технології: авторську технологію "Металлофото", технологію лазерної гравіровки та технологію сублімації. Вироби. зроблені за цима технологіями відрізняються вартістю, експлуатаційними характеристиками та можливостями дизайну. Давайте розглянемо деталі кожної з них.

Технології лазерної гравіровки та Металлофото®

Технологія лазерної гравіровки використовує нержавіючу сталь для створення міцних та довговічних вивісок та інших виробів. Важливо відзначити, що на виробах, створених цією технологією, можна не використовувати QR-коди або штрих-коди.

Технологія "Металлофото" використовує фоточутливий алюміній для створення продукції з вишуканим дизайном та яскравими зображеннями. Це особливо актуально для дипломів та сертифікатів на металі, оскільки сублімація дозволяє наносити складні графічні зображення та використовувати широкий спектр кольорів.
Технології лазерної гравіровки та "Металлофото" не бояться відкритого сонячного світла, перепадів температури та впливу кислот та луж. Це робить їх ідеальними для використання як внутрішньо, так і зовні.

Технологія сублімаціЇ: Високий Дизайн і Кольори

Технологія сублімації дозволяє створювати продукцію зі складними графічними зображеннями по типу підпису та винців. Вона також надає можливість використовувати різноманітного коліру як фону, так і зображення, що особливо актуально для дипломів та сертифікатів на металі.

Завдяки металевій презентаційній продукції ваш бізнес може виділятися та залишатися в пам'яті клієнтів і партнерів. Ми запрошуємо українські бізнеси до співпраці, щоб спільними зусиллями розвивати нашу українську економіку та підсилити власний бренд. Разом ми зможемо зробити ваш бізнес більш привабливим та вдалим.

<< Назад