Полезная информация

Як правильно вибирати кальян і його складові?

23.06.2023

Багато любителів "подиміти" рано чи пізно стикаються з питаннями, пов'язаними з вибором і купівлею кальяну і всіх необхідних складових до нього. Є безліч нюансів, про які потрібно обов'язково знати, перш ніж розпочинати вибір і купівлю кальяну.


У цій статті ми хочемо детально розібратися, як і на що слід звертати увагу при виборі кальяну і всіх компонентів до нього.Вибір кальяну і складових до нього: на що звертати увагу?


Кальян, це пристрій, який складається з декількох компонентів. За відсутності таких, використання кальяну стає просто неможливим.


Щоб полегшити вибір кальяну, можна звернути увагу на готові комплекти, які мають у собі все необхідне для повноцінного використання кальяну.

Так, наприклад, можна почати з підбору кальяну бренду Amy, доступних за посиланням https://hookahmarket.com.ua/katalog/kalyani/kalyanyi_amy_hookah/, на сайті інтернет-магазину Hookah Market.


До основних компонентів, з яких складається кальян, належать такі:
- Колба
- Шахта
- Шланг для кальяну
- Чаша
- Клапан до чаші
- Ущільнювачі для всіх сполучних частин
- Калауд
- Щипці

На що варто звертати особливу увагу?


Колба.

Дуже важливо почати з вибору колби, а саме, з підбору матеріалу, з якого вона виготовлена.

Зазвичай, колби виготовляються з різних видів скла, таких як оргскло або боросилікатне скло.

Оргскло — це органічне скло, виготовлене в процесі полімеризації метилметакрилату. Часто використовується в будівництві. Має легку вагу, але при цьому високу міцність.

Боросилікатне скло — це звичайний тип силікатного скла. У його складі є оксид бору, завдяки якому підвищується стійкість матеріалу до низьких і високих температур. Також, скло цього типу дуже міцне.


Вибравши правильно колбу для кальяну, ви не будете переживати, що ваш девайс розіб'ється, в разі падіння. Тому, під час вибору кальяну, зверніть увагу на колбу і на матеріал, з якого вона виготовлена.


Шахта.

При виборі кальяну, зверніть увагу на те, якого діаметра шахта.

Вона безпосередньо впливає на те, наскільки легкою буде тяга під час використання кальяну, тобто, на те, наскільки легко буде проходити дим через шахту.


Зазвичай, рекомендують вибирати шахту з діаметром у межах 12-14 мм.


Чаша для кальяну.

Обираючи чашу для кальяну, рекомендується обирати моделі чаш виготовлених із силікону. Це найкращий варіант, особливо для користувачів-початківців.


Силіконова чаша для кальяну відмінно прогріває тютюнову суміш і не перегріває її.


Під час вибору чаші, наприклад, із глини, варто уважно вибирати модель чаші та звертати увагу на товщину чаші.

 

<< Назад