Полезная информация

Відпочинок для розуму: знайдіть свій внутрішній спокій у нашому затишному магазині

05.07.2023

У неспокійний час допомагають відволікатися настільні ігри. Це корисний і доступний усім спосіб відпочити не тільки фізично, а й розумово. Такий вид дозвілля існує вже понад 4000 років. Перші прототипи настільних ігор датовані кам’яним віком. З роками їхня популярність лише зростає, адже такі розваги доступні кожному в домашніх умовах. Крім того, грати в настільні ігри корисно. Це не тільки допомагає розвантажити мозок, а й тренує увагу та посидючість, розвиває інтуїцію і лідерські якості, вчить працювати в команді. Таке дозвілля сподобається як дорослим, так і дітям. Це прекрасний спосіб зблизитися та весело провести час.

MYGXkTd2pi80vyOY3dLP81TggiySlU10edLLq8as.png

Як вибрати настільну гру

Асортимент Така Гра не обмежується загальновідомими «‎Монополією»‎ та «‎Мафією»‎. Тут є ігри, які відкривають для гравців дивовижний світ з різними сюжетними перипетіями, у які можна поринути з головою і навіть не помітити, як швидко промайнув час. Затишний магазин настільних ігор Така Гра здивує навіть досвідчених гравців, адже в каталозі постійно з’являються топові новинки, які важко знайти.

Щоб вибрати настільну гру, яка точно сподобається, важливо визначитися з такими важливими передумовами.

Місце

Якщо збираєтеся грати вдома, де є багато місця, то ви не обмежені у виборі. Але якщо гра потрібна, щоб не нудьгувати в поїзді чи весело провести час біля басейну, то варто вибирати компактні ігри, які не потрібно попередньо розкладати на столі.

Кількість гравців

Магазин настільних ігор Така Гра має у своєму асортименті ігри, у які можна грати великою командою (з 10 та більше осіб), а також ігри для одного. Вони стануть у пригоді, якщо компанії на вечір не знайшлося, а хочеться провести час весело і з користю. У характеристиках кожної гри вказують, на яку кількість гравців вона розрахована.

Час

Якщо у вас вільні всього 30 хвилин, то немає сенсу розпочинати масштабні ігри, у яких одна партія може тривати понад 2–3 години. Краще звернути увагу на швидкі настільні ігри, де не потрібно докладно продумувати стратегію, а ігровий сценарій простий і цікавий.

Тематика

Важливо враховувати смаки учасників, щоб вибрати варіант, який підійде більшості з них. Інтернет магазин настільних ігор Така Гра має в каталозі ігри різних жанрів:

IF18XvMfCNAlfn9GdiLLx6S9ZHBPufwki66J6JQ4.png

Врахувавши всі чинники, ви зможете вибрати в Така Гра ідеальну для вашої компанії гру, яка допоможе знайти внутрішній спокій.

<< Назад