Статьи

Можно ли ремонтировать литые диски

29.04.2024

Легкие и эстетичные литые диски пользуются большим спросом. Поскольку такие модели стоят сравнительно дорого, водителям всегда хочется, чтобы они прослужили как можно дольше. Однако сплав, из которого изготавливаются колеса, отличается низкой пластичностью.

подробнее >>

Принципи Ощадливого Виробництва Lean

11.04.2024

У звичайному виробництві джерелом витрат стають надлишкові запаси деталей, запчастин та матеріалів. Вони можуть приходити в непридатність, губитися чи старіти. Компанії запроваджують ощадливе виробництво у всьому світі, але не всі вони процвітають завдяки йому. Багато хто не знає як, не розуміє філософію або неправильно застосовують на практиці завчені інструкції.

подробнее >>

Як мотивувати працівників?

26.03.2024

Мрія власників бізнесу та керівників — дружна команда, відповідальні, сумлінні та цілеспрямовані співробітники, завдяки яким компанія процвітатиме, досягаючи все більших успіхів. Розповідаємо, як цього досягти за допомогою грамотно збудованої системи мотивації персоналу.

подробнее >>

Як мотивувати втомлених співробітників? Як мотивувати нових працівників?

26.03.2024

Поширена думка, що вигоряння у співробітників настає через те, що вони надто багато працюють. Насправді воно викликане тим, що робочий графік, обов'язки, дедлайн та інші фактори стресу переважують задоволення від роботи.

подробнее >>

Красивый букет цветов: искусство, тонкости и гармония

22.03.2024

Цветы всегда были одним из самых популярных и выразительных подарков на все времена. Они способны передавать самые тёплые чувства и эмоции без слов. В этой статье мы раскроем секреты создания красивого букета цветов, который порадует и удивит получателя своей изысканностью и оригинальность

подробнее >>

Міні MBA. Навіщо його потрібно отримувати і чим він відрізняється від класичного МВА?

15.03.2024

Кому стане в нагоді новий формат і що він може дати?
Сучасні топ-менеджери рано чи пізно задаються питанням здобуття додаткової освіти, яка допоможе підтягнути необхідні для роботи навички. І все частіше їхній вибір падає на різні варіації МВА, і особливою популярністю користується формат Mini MBA.

подробнее >>

Де навчатись на топ-менеджера?

03.02.2024

Щодо навчання топ-менеджменту, то тут немає єдино правильного варіанту, як стати представником вищого керівництва. Зазвичай, таку посаду обіймають ті, хто отримує знання та досвід протягом усього кар'єрного шляху. Вивчитися і стати топ-менеджером - практично нереально, якщо ми говоримо про чесні шляхи кар'єрного зростання. Тому, пропонуємо вам кілька варіантів, як отримати знання та досвід.

подробнее >>

Як стати добрим топ-менеджером?

03.02.2024

Якими якостями необхідно мати топ-менеджера, де можна навчитися цієї професії і що потрібно для того, щоб керувати цілою компанією?

подробнее >>

Способи креативної мотивації працівників

26.01.2024

Конкуренція на ринку праці постійно зростає: залучення та утримання талановитих фахівців перестає бути завданням із зірочкою, стаючи ключовим аспектом сталості бізнесу. Керівникам та ейчарам варто застосовувати свіжі підходи та креативні методи, щоб підтримувати оптимальний рівень мотивації у колективі.

подробнее >>

Кайдзен: японський підхід до управління компанією

03.01.2024

Повага до праці та увага до деталей – візитна картка Японії. У Японії цінуються довгострокові трудові відносини. Навіть якщо співробітник займає нижчу позицію у корпоративній ієрархії, він має всі шанси на досягнення професійної досконалості. Основу цього становить певний підхід — кайдзен.

подробнее >>