Полезная информация

Купити спирт Альфа

27.04.2023

Щоб бути впевненим у якості продукту, краще звернутися в нашу компанію. За час роботи підприємство здобуло репутацію сумлінного постачальника на ринку алкогольної продукції. Постачання товару організовані безпосередньо від виробника, що дозволяє встановити для клієнтів привабливу ціну без додаткової ринкової націнки.

 

Спирт Альфа та його особливості

Етанол марки Альфа за фізико-хімічними показниками є безбарвною рідиною зі специфічним смаком і ароматом. Продукт визнаний безпечним для довкілля, тому активно застосовується у різних господарських галузях, включаючи:

• виробництво алкогольних напоїв;

• виготовлення кондитерських виробів;

• домашнє та промислове виноробство;

• приготування гірких настоянок.

 

Через високу концентрацію етанолу спирт Альфа може використовуватися в медицині як антисептик. Етанол також застосовується у виробництві лікарських засобів для зовнішнього використання. Етиловий спирт також може задіятися у хімічній промисловості – він входить до складу більшості розчинників.

Альфа-спирт виготовляється з натуральної рослинної сировини, до якої належить пшениця, жито або їхня суміш. Першою стадією виробництва є ретельний відбір харчових сортів злаків. У виробничому циклі картопля не бере участі, завдяки чому вдається досягти високих показників чистоти. Спирт виходить у результаті процесу природного бродіння, в якому беруть участь спеціальні штами дріжджів.

 

Купівля спирту Альфа оптом та в роздріб

Етиловий спирт Альфа купити в нашому інтернет-магазині можна у будь-якій необхідній кількості. Запаси на складі регулярно поповнюються новими надходженнями, завдяки чому замовлення оптових клієнтів виконуються у найкоротші терміни.

Реалізований продукт має наступні характеристики:

• використання добірних зернових культур у процесі виготовлення;

• низький вміст у складі продукту небажаних компонентів;

• організація виробничого циклу на високотехнологічному обладнанні;

• відсутність сторонніх запахів.

 

Підприємство успішно обслуговує юридичних та фізичних осіб. Співробітники компанії швидко та грамотно виконують заявки клієнтів, що гарантує доставку товару в обумовлений термін. За оптових закупівель спирт Альфа розливається в тару з екологічно чистого пластику. Цей матеріал не впливає на якісні показники етанолу. Пластикова упаковка відрізняється компактністю та зручністю при перевезенні.

Значна частина споживачів купує спирт Альфа для комерційних цілей. Цей вид етанолу використовується для виготовлення марочних горілок та інших видів міцного алкоголю із преміального сегменту. Алкогольні напої зі спирту Альфа відрізняються добрим смаком та відсутністю характерного запаху спиртного. Завдяки ретельному очищенню від шкідливих домішок такий продукт не викликає інтоксикації та похмільного синдрому.

 

Замовлення та способи оплати

Підприємство постачає високоякісний етанол класу Альфа на всій території України. Замовлення клієнтів виконуються швидко та якісно незалежно від рівня складності. Заявку на товар можна залишити декількома способами: через форму зворотного зв'язку чи телефонному режимі.

 

Контактний телефон можна знайти на веб-сайті компанії. Компетентний фахівець не тільки допоможе з оформленням замовлення, але й докладно розповість про особливості продукту, що цікавить, і сферу його застосування. Оплату за товар можна внести будь-яким комфортним способом: готівкою у момент отримання або за передоплатою на банківський рахунок.
 


 

 

<< Назад