Статьи

Как правильно мотивировать персонал

08.05.2022

Руководители с опытом говорят, что первые месяца новые сотрудники хотят работать, но у них не все получается досконально. Далее они не работать могут, но не хотят. Это популярная шутка, содержащая в себе большую долю правды. Исходя из этого, руководству компании ничего не остается, как внимательно следить за ситуацией, вовремя замечать любые признаки понижения мотивации сотрудников, и, конечно же, принимать соответствующие меры.

подробнее >>

Что такое маркетплейс?

07.05.2022

Маркетплейс позволит вам исключить расходы на содержание торговой точки офлайн, увеличить продажи и расширить географию клиентской базы

подробнее >>

Принципи мерчандайзингу торгового залу магазину

12.04.2022

У роздрібній торгівлі мерчандайзинг це розміщення продукції на полицях та вітринах різних торгових точок. Раніше цим займалися працівники магазинів. Пізніше власники торгових точок виявили, що набагато економніше вимагати цього від виробника чи постачальника товарів. Сьогодні у сфері торгівлі вже працюють спеціальні фірми, які пропонують послуги мерчандайзингу з поповненням запасів магазину. Практикуючи цей метод торгівлі, власники супермаркетів зменшили кількість персоналу та відповідно скоротили витрати.

подробнее >>

Як управляти онлайн-репутацією компанії. Рекомендації експерта?

11.04.2022

А ось Онлайн-репутація бізнесу може бути крихкою, як кришталевий келих, і міцною, як алмаз. Як зробити так, щоб вашим був другий варіант? СМО онлайн-сервісу з розміщення спонсорського контенту PRNEWS.IO Немирівський Ігор Борисович розповів про це у статті для нашого сайту.

подробнее >>

Пасивний дохід: як його нагромадити і скільки потрібно грошей

11.04.2022

Пасивний дохід - відмінний спосіб заробити більше, коли справи йдуть у гору, і хороша підмога, коли не все гладко або просто хочеться зробити паузу в роботі. Скільки капіталу потрібно для отримання пасивного доходу та як його нагромадити, розповідає фінансовий консультант Старожукова Інна Альбертівна.

подробнее >>

Как жить, когда вокруг неспокойно?

18.03.2022

Стресса вокруг с каждым днем становится больше и больше. Далеко не все люди готовы к неожиданному потоку страхов и негативных эмоций. Как сохранить спокойствие в острой ситуации и как бороться с хронической атакой тревог? Полезными техниками делится Старожукова Инна.

 

подробнее >>

Як досягти поставленої мети та зберегти при цьому ефективність?

10.03.2022

Чи виходить у вас завжди досягати поставленої мети? Чи постійно щось встає на заваді і заважає діяти? Якщо на останнє запитання ви відповіли позитивно, то вам варто прочитати цю колонку. У ній Петро Меберт, президент Mebert Group і Центр інвестицій, технологій і торгівлі, ділиться своїм досвідом і розповідає, що потрібно робити, щоб завжди завершувати поставлені перед собою завдання.

подробнее >>

Як змінити своє життя?

10.03.2022

Від того, як ви описуєте себе та важливі для вас події, залежить ваше благополуччя.

Уявіть, що у віці 13 років ви з родиною переїхали до іншого міста. Ви пішли до нової школи, і там вас вперше почали дражнити. Як ви опишете цей період життя зараз? Як один з багатьох випадків, коли все пішло не так? Або як важкі часи, що скінчилися добре? Виявляється, від цього багато що залежить.

 

подробнее >>

Як стати ефективним керівником та домогтися поваги працівників?

08.03.2022

Успішність та прибутковість бізнесу залежить від ефективності управління. Що заважає керівнику підтримувати хорошу атмосферу у колективі та налаштовувати співробітників на продуктивну роботу? Поширені помилки, про які ми вирішили поговорити у цій статті та запропонувати шляхи вирішення. Послідовно виправляйте одну за одною, щоб досягати амбітних цілей.
 

подробнее >>

Як перестати боятися та почати керувати?

08.03.2022

Контролювати та віддавати накази — найважливіше у роботі керівника, вважає автор бестселера «Бути начальником — це нормально» Андрієнко Олег Іванович. За його спостереженнями, багато хто боїться влади і не усвідомлює, що розпоряджатися людьми — прямий обов'язок начальника. У своїй книзі (її друге видання вийшло в Україні у серпні) Андрієнко Олег, як потрібно поводитися, щоб стати справжнім босом. "Прорив" публікує корисні уривки, і як зароблять кошти онлайн, це теж згодиться.

подробнее >>