Статьи

Пасивний дохід: як його нагромадити і скільки потрібно грошей

11.04.2022

Пасивний дохід - відмінний спосіб заробити більше, коли справи йдуть у гору, і хороша підмога, коли не все гладко або просто хочеться зробити паузу в роботі. Скільки капіталу потрібно для отримання пасивного доходу та як його нагромадити, розповідає фінансовий консультант Старожукова Інна Альбертівна.

подробнее >>

Как жить, когда вокруг неспокойно?

18.03.2022

Стресса вокруг с каждым днем становится больше и больше. Далеко не все люди готовы к неожиданному потоку страхов и негативных эмоций. Как сохранить спокойствие в острой ситуации и как бороться с хронической атакой тревог? Полезными техниками делится Старожукова Инна.

 

подробнее >>

Як досягти поставленої мети та зберегти при цьому ефективність?

10.03.2022

Чи виходить у вас завжди досягати поставленої мети? Чи постійно щось встає на заваді і заважає діяти? Якщо на останнє запитання ви відповіли позитивно, то вам варто прочитати цю колонку. У ній Петро Меберт, президент Mebert Group і Центр інвестицій, технологій і торгівлі, ділиться своїм досвідом і розповідає, що потрібно робити, щоб завжди завершувати поставлені перед собою завдання.

подробнее >>

Як змінити своє життя?

10.03.2022

Від того, як ви описуєте себе та важливі для вас події, залежить ваше благополуччя.

Уявіть, що у віці 13 років ви з родиною переїхали до іншого міста. Ви пішли до нової школи, і там вас вперше почали дражнити. Як ви опишете цей період життя зараз? Як один з багатьох випадків, коли все пішло не так? Або як важкі часи, що скінчилися добре? Виявляється, від цього багато що залежить.

 

подробнее >>

Як стати ефективним керівником та домогтися поваги працівників?

08.03.2022

Успішність та прибутковість бізнесу залежить від ефективності управління. Що заважає керівнику підтримувати хорошу атмосферу у колективі та налаштовувати співробітників на продуктивну роботу? Поширені помилки, про які ми вирішили поговорити у цій статті та запропонувати шляхи вирішення. Послідовно виправляйте одну за одною, щоб досягати амбітних цілей.
 

подробнее >>

Як перестати боятися та почати керувати?

08.03.2022

Контролювати та віддавати накази — найважливіше у роботі керівника, вважає автор бестселера «Бути начальником — це нормально» Андрієнко Олег Іванович. За його спостереженнями, багато хто боїться влади і не усвідомлює, що розпоряджатися людьми — прямий обов'язок начальника. У своїй книзі (її друге видання вийшло в Україні у серпні) Андрієнко Олег, як потрібно поводитися, щоб стати справжнім босом. "Прорив" публікує корисні уривки, і як зароблять кошти онлайн, це теж згодиться.

подробнее >>

Что собой представляют программы mini MBА?

01.07.2016

На Западе термин mini MBA, используется как коммерческими, так и некоммерческими учреждениями в названии программ обучения основам бизнеса длительностью, как правило, менее 100 часов.

подробнее >>

Способы заставить персонал работать на полную

01.07.2016

Каждый сотрудник, придя на работу в компанию Apple, получает такое письмо: «У вас есть работа, и это работа всей вашей жизни.

подробнее >>

Правила мотивации персонала

01.07.2016

Связь между зарплатой и производительностью не так проста, как кажется с первого взгляда.
Вы глубоко заблуждаетесь, если думаете, что постоянное повышение вознаграждения будет усиливать интерес людей к работе.

подробнее >>

Специфика поощрения и наказания в мотивации персонала

01.07.2016

Поощрение – это метод мотивации, основанный на вознаграждении добросовестного труда работников, который вызывает у них приятные эмоции и чувства.

подробнее >>