Articles

Идеальный размер кровати: какой он

01.12.2022

Производители мебели предлагают большое количество вариантов по размерам, стилю, конструкции.

подробнее >>

Як побудувати систему мотивації персоналу?

01.12.2022

Можна вигадати найкласніший продукт, побудувати велику компанію, ідеально налагодити бізнес-процеси, але цього недостатньо. Якщо співробітники не розуміють, у чому цінність продукту та бізнесу, не відчувають, що їхню працю цінують — все буде марно.

подробнее >>

Впровадження системи мотивації у компанії

01.12.2022

Мотивація — важливий інструмент, який стане у нагоді і керівнику великої компанії, і менеджеру проекту.

подробнее >>

Хто такий коуч?

26.11.2022

Ми вирішили дати максимально повний відповідь на запитання "хто такий коуч". У сучасному світі людина щодня стикається з новими викликами та складнощами, які необхідно долати. Іноді самостійно вибрати правильний шлях у життя, вирішити якесь питання чи вибудувати свою лінію поведінки складно. У такому разі на допомогу приходити коуч – той чарівник, який допоможе розплутати клубок думок та вчинків, розставити пріоритети та виявити сховані таланти свого підопічного.

подробнее >>

Робота коуча: поєднання теорії та практики

26.11.2022

Зазвичай робота з клієнтом починається з оцінки його готовності до взаємодії в коучинговому форматі та аналізу поточного стану речей.

подробнее >>

Создание приложений для Андроид

26.10.2022

Создание приложений для Андроид актуально, поскольку данная операционная система остается наиболее популярной, и вряд ли это изменится в ближайшие годы. Если верить статистике, более 80% всех мобильных устройств работают под этой ОС.

подробнее >>

Как успешно подготовиться к ЗНО. Советы от экспертов

25.10.2022

Для успешного поступления в ВУЗ, очено важно успешно сдать ЗНО, к которому необходима серьезная и комплексная подготовка. От результатов сдачи этих экзаменов зависит то, в какой университет и на какую форму обучения получится попасть у абитуриента

подробнее >>

Як налаштувати реєстрові поповнення

04.10.2022

 Реєстрові поповнення – це можливість в один й той самий час проводити декілька платежів з використанням різних реквізитів. Така функція допомагає швидше виконувати фінансові справи. Це ідеальна система для ФОП, яким потрібно регулярно розраховуватися з партнерами. Умови дійсно максимально вигідні. Всього за декілька кліків можна створити 2-10 або навіть більше платежів. Гарантований переказ буквально за лічені секунди. Для цього користувачеві достатньо просто вказати суму та картку. Все інше виконає система.

подробнее >>

Особливості вибору касового апарату: ключові фактори для правильної покупки

23.08.2022

Нині абсолютно всі українські підприємці мають використовувати реєстратори розрахункових операцій під час здійснення власної комерційної діяльності. Таке зобов'язання прописане у чинному законодавстві України, тому жоден бізнес не може обійти цю вимогу.

подробнее >>

Що таке коучинг?

16.08.2022

Бізнес-коучинг - це партнерство між коучем (від англійського coach) і коучи (наголос на останньому складі, від англійського слова coachee), метою якого є підвищення результативності останнього за рахунок досягнення позитивних змін у його поведінці на робочому місці та мотивації.

подробнее >>