Articles

Бережливе виробництво в логістиці та Agile: що спільного між Lean та DevOps

03.01.2024

Щоб зробити курс Аналітика великих даних для керівників ще цікавішим, ми продовжуємо включати теми про методи виробничої оптимізації. Сьогодні розглянемо, що таке ощадливе виробництво (Lean) і чому Agile взагалі та DevOps зокрема активно використовують принципи цієї концепції. Також читайте в нашій статті, чим Lean відрізняється від системи менеджменту якості (СМЯ) та методики 6 сигм.

подробнее >>

Фаланговые кольца – трендовая деталь твоего образа

15.12.2023

Самый необычный дизайн колец на сегодняшний день – кольца на фалангу. Эти украшения набирают свою популярность с каждым днем, ведь они действительно невероятно смотрятся на руках.

подробнее >>

Метал та бізнес: міцний союз для презентації

01.11.2023

В сучасному світі ключовим фактором успіху бізнесу є ефективна комунікація та брендування. Один із засобів, який часто недооцінюється у досягненні цієї мети, - це використання металевої презентаційної продукції.

подробнее >>

Юрист із податкових спорів. Чим може допомогти?

23.08.2023

Компаніям доводиться розвиватися у нестабільних економіко-політичних умовах.

подробнее >>

Адвокат зі стягнення боргу

18.08.2023

Через непросту фінансову ситуацію виникає проблема повернення кредитору коштів, які боржник запозичив.

подробнее >>

Відпочинок для розуму: знайдіть свій внутрішній спокій у нашому затишному магазині

05.07.2023

У неспокійний час допомагають відволікатися настільні ігри. Це корисний і доступний усім спосіб відпочити не тільки фізично, а й розумово. Такий вид дозвілля існує вже понад 4000 років.

подробнее >>

Як правильно вибирати кальян і його складові?

23.06.2023

Багато любителів "подиміти" рано чи пізно стикаються з питаннями, пов'язаними з вибором і купівлею кальяну і всіх необхідних складових до нього. Є безліч нюансів, про які потрібно обов'язково знати, перш ніж розпочинати вибір і купівлю кальяну.

подробнее >>

Ефективні способи нематеріальної мотивації працівників

15.06.2023

Як змусити працівників працювати, якщо вони не хочуть? Ніяк. Примушувати безглуздо - потрібно знайти мотиватори, з'ясувати, що рухає людьми у вашій команді, заради чого вони готові згорнути гори. І тоді в них з'явиться бажання, і енергія.

подробнее >>

Співробітники, які знижують ефективність команди

15.06.2023

Існують типи співробітників, які через свої особисті особливості здатні внести розлад навіть у найдружніший і працездатний колектив. Вони демотивують колег та руйнують звичні стандарти організації, від їхніх дій знижуються результати команди. Зібрали п'ять типів токсичних співробітників, а також способи їхньої "нейтралізації".

подробнее >>

Навіщо навчатись на програмах MBA?

13.05.2023

MBA - від англ. master of business administration чи магістр економічного управління. Ці програми з'явилися вони в США наприкінці XIX століття — у країні, де Форд вигадав перший конвеєр зі збирання автомобілів, який вимагав чіткої синхронізації постачання тисяч комплектуючих.

подробнее >>