Articles

Як правильно мотивувати персонал

08.05.2022

подробнее >>

Что такое маркетплейс?

07.05.2022

Маркетплейс дозволить вам виключити витрати на утримання торгової точки офлайн, збільшити продажі та розширити географію клієнтської бази

подробнее >>

Принципи мерчандайзингу торгового залу магазину

12.04.2022

У роздрібній торгівлі мерчандайзинг це розміщення продукції на полицях та вітринах різних торгових точок. Раніше цим займалися працівники магазинів. Пізніше власники торгових точок виявили, що набагато економніше вимагати цього від виробника чи постачальника товарів. Сьогодні у сфері торгівлі вже працюють спеціальні фірми, які пропонують послуги мерчандайзингу з поповненням запасів магазину. Практикуючи цей метод торгівлі, власники супермаркетів зменшили кількість персоналу та відповідно скоротили витрати.

подробнее >>

Як управляти онлайн-репутацією компанії. Рекомендації експерта?

11.04.2022

А ось Онлайн-репутація бізнесу може бути крихкою, як кришталевий келих, і міцною, як алмаз. Як зробити так, щоб вашим був другий варіант? СМО онлайн-сервісу з розміщення спонсорського контенту PRNEWS.IO Немирівський Ігор Борисович розповів про це у статті для нашого сайту.

подробнее >>

Пасивний дохід: як його нагромадити і скільки потрібно грошей

11.04.2022

Пасивний дохід - відмінний спосіб заробити більше, коли справи йдуть у гору, і хороша підмога, коли не все гладко або просто хочеться зробити паузу в роботі. Скільки капіталу потрібно для отримання пасивного доходу та як його нагромадити, розповідає фінансовий консультант Старожукова Інна Альбертівна.

подробнее >>

18.03.2022

подробнее >>

10.03.2022

подробнее >>

10.03.2022

подробнее >>

Як стати ефективним керівником та домогтися поваги працівників?

08.03.2022

Успішність та прибутковість бізнесу залежить від ефективності управління. Що заважає керівнику підтримувати хорошу атмосферу у колективі та налаштовувати співробітників на продуктивну роботу? Поширені помилки, про які ми вирішили поговорити у цій статті та запропонувати шляхи вирішення. Послідовно виправляйте одну за одною, щоб досягати амбітних цілей.

подробнее >>

Як перестати боятися та почати керувати?

08.03.2022

Контролювати та віддавати накази — найважливіше у роботі керівника, вважає автор бестселера «Бути начальником — це нормально» Андрієнко Олег Іванович. За його спостереженнями, багато хто боїться влади і не усвідомлює, що розпоряджатися людьми — прямий обов'язок начальника. У своїй книзі (її друге видання вийшло в Україні у серпні) Андрієнко Олег, як потрібно поводитися, щоб стати справжнім босом. "Прорив" публікує корисні уривки, і як зароблять кошти онлайн, це теж згодиться.

подробнее >>